close
loading

Wizytówka, strona, sklep internetowy...

 

Oto dwie strony internetowej strony.

 

To co najczęściej widzimy w internecie to brak aktualizacji i nadążania za technologiami.

 

Gdy patrzę na to co wydziwiają portale dające strony 'za darmo' lub firmy u których liczy się ilość a nie jakość... to zastanawiam się czy taka strona potem płacze z powodu publikacji, czy śmieje się z tych co ją kupili. Są dwie szkoły marketingu i promocji - jedna wciska kit, druga.. potrafi dobrze życzyć Klientowi.

 

A Ty z której korzystasz

 

 

 

Myślenie, że wystarczy raz coś zrobić i działać będzie całe życie.. nie jest poprawne.

 

To samo dotyczy wszystkiego, nawet skarpet, które czasem warto zmienić. Szczególnie.. jeśli w tych skarpetach Twój Klient ma znaleźć prezent, lub przed Tobą długa jeszcze podróż do swojego wymarzonego 'szczytu'.

 

To nie jest drogie wbrew wszelkim opiniom. Inwestycja w sprawdzone technologie zaczyna się już od 279 pln.

 

Tak więc... Możesz wybrać SMArt Usługi sprawnie wykonane u Rudolfa i przestać skakać jak elfy czy pajacować szukając wśród bełkotu internetowego tej 'najlepszej opcji' :-) Wielu Klientów już się przekonało, że często płacą spore sumy za późniejsze aktualizacje czy ukryte płatności, nie wspominając już o pseudopozycjonowaniu oraz innych czarach. Wyniki najłatwiej sprawdzić w testach... ale... przecież dobrze nawinięty makaron na uszy powoduje, że nawet miód przestaje się w nich produkować. Podać przykłady? Zapytaj, podeślę linki i raporty ;-) Wrzucę z porównaniem do stron z usług SMArt - które stoją od kilku miesięcy a nie od lat... Dla chcesz.pisz.pl to proste i zrozumiałe, że jakość ma być w priorytecie z inwestycją jaką możesz na to przeznaczyć. Nigdy odwrotnie.

 

To co od zawsze było tutejszym plusem to kompleksowa obsługa i niezaprzeczalna najlepsza technologia.

Od organizacji domeny, serwera, instalacji, uzupełnienia, wykonania grafik i zdjęć, uzupełnienia w produkty w przypadku sklepu, dostosowania projektu do później wykonanej promocji zewnętrznej w postaci wydruków tak samo małych jak zwykłe wizytówki jak i wielkoformatowych...

 

I dla tych co nie upierają się na złudne oszczędności - w najlepszych jakościach... a Ci co mają mało - dostają efekt wcześniej uprzedzony, bez ukrytych kosztów.

 

Nic tak nie cieszy jak fakt, że po kilku latach widzi się swoich Klientów chodzących w ubraniach, które się nie zużyły - czy widząc dalej soczyste kolory, które trzymają mimo zmiennych warunków atmosferycznych... Podczas, gdy materiały wykonane przez innych rekinów siedzących w tej branży na rynku dawno stała się szarą plamą, choć były 3x droższe... Nie wspominając już o bublach internetowych.

 

Przemyśl temat. Wystarczy już fujar w bezkresie internetów i dających badziewne, powtarzalne gifty. Bądź jak złoty saksofon. Jak chromowana trąba Mikołaja przy saniach! Czy w końcu jak.... najlepsza wersja Ciebie.. w którą ja wierzę - a Rudolf wykona resztę. :)

 


 

Przykład możliwości strony za 279 zł

 

 

 

- w pełni dostosowana do urządzeń stacjonarnych oraz mobilnych

- moduły np. mapa, formularz kontaktowy

- intuicyjna aktualizacja

- galeria, odtwarzacze multimedialne

- slide show

- blog

- wielopoziomowe menu

- zaplecze

- podpinki SM

- zgodność z Google

- gratisy

itd.

 

 

Zamów teraz i... :)