close
loading

SMart - projekty i wdrożenia.

 

Chcesz nadążać za trendami i dotrzeć do większej ilości osób?

A może pracować mniej poprzez odesłanie osoby zainteresowanej do kompendium wiedzy zawartej na ulotce, broszurze bądź strony internetowej?

 

Około 90% osób prowadzących swoją działalność nie ma świadomości, że musi powtarzać ciągle klientom w kółko to samo - podczas, gdy wystarczy coś zautomatyzować i zacząć działać w inny sposób, zyskując ogrom czasu na kolejne wdrożenia.

 

Najprostszą formą, by zyskać co najmniej godzinę dziennie - jest skonstruowanie strony internetowej.

 

Pomijam już fakt, że dziś to podstawa.. i można potraktować posiadanie witryny czy wizytówki w sieci - jak noszony dziesięć lat temu zegarek na ręku.

 

Poniżej kilka przykładów ostatnich realizacji dla firm oraz hobbystów:

 

 

 

 

Pomyśl więc na spokojnie, co jest Tobie aktualnie potrzebne i jaki efekt chcesz osiągnąć.

 

Postaram się pomóc przy wdrożeniu wspólnie omówionego planu w najkorzystniejszy dla obu stron sposób.

 

Ze swojej strony obiecuję indywidualne podejście - a jeśli mnie znasz, wiesz, że zawsze jest to 110% możliwości i obopólna satysfakcja. Gdy jest coś poza moim zasięgiem - po prostu się za to nie biorę... a jeśli nalegasz, dostajesz co najwyżej jakość jaką z góry zakładam, wiedząc czym może pachnieć np. przyoszczędzenie na materiałach czy sposobie wykonania. Jak mawiają najstarsi Górale - i w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu.

 

Od czasu reaktywacji powiększyły się nieco możliwości jeśli chodzi o technologie i mocniej wszedłem w +trójwymiar+, więc zapraszam do kontaktu nie tylko w sprawie standardowych zleceń.